Testimoniale | 5 minute 31 Ian 2022

Alegerea clientilor - cei mai buni mesteri locali in 2021

Scris de:

Mesteri Locali

Continuand traditia din anii trecuti, echipa Mesteri Locali a decis si in acest an sa premieze profesionistii cu doua insigne: cea pentru proiectul anului 2021 "Best of Projects Design 2021" si cea pentru cele mai bune servicii din anul 2021 "Best of Customer Service 2021". 

Castigatorii vor beneficia de asemenea de promovare gratuita pe platforma Mesteri Locali, pentru a aparea printre primele rezultate cand clientii cauta un profesionist.

meseriasul anului 2021 proiectul anului 2021

Anul 2021 a adus o multitudine de surprize echipei Mesteri Locali. Una din cele mai mari surprize a fost numarul de proiecte create de profesionisti. Anul acesta am vizualizat sute de proiecte. Si sute de mii de poze care atesta munca meseriasilor inregistrati. Iar profesionistii cu cele mai bune proiecte din 2021 au primit insigna de "Best of Projects Design 2021".

Mai mult, echipa noastra a primit si in 2021 zeci de recenzii si recomandari in ceea ce priveste meseriasii. Iar pe baza acestor recenzii am ales o serie de profesionisti carora ne bucuram sa le acordam insigna "Best of Customer Service" pentru anul 2021.


Proiectul anului in 2021 - Best of Project Design 2021 


In categoria proiectul anului sau "Best of Projects Design 2021", echipa noastra a ales 10 cele mai interesante proiecte executate. Se spune ca "o imagine face cat o mie de cuvinte". Iar noi am vazut ca o imagine insotita de o descriere despre lucrare este cheia succesului oricarui portofoliu. 

Asadar, am ales sa premiem acele proiecte care au spus o poveste si care ne-au aratat de la inceput si pana la sfarsitul lucrarii cu ce s-au confruntat profesionistii. 

Castigatorii insignei "Best of Projects Design 2021" sunt dupa cum urmeaza:

proiect iluminat gradina smart control

Proiect Cristian Petru Dan - Iluminat gradina cu control smart de pe telefonul mobil

renovare fatada casa curte proiect

Proiect Daniel Miron - Renovare fatada casa la curte

  • Marius Claudiu Oniga cu proiectul "Makeover Baie - renovare totala" - Marius are peste 25 ani de experienta in amenajari si finisaje interioare. Iar proiectul sau ne arata cum poti transforma o baie mica demodata intr-o baie moderna.
  • Mihai Petcu cu proiectul "O noua baie amenajata" - Mihai este faiantar profesionist iar prin proiectul sau ne-a aratat cum o baie abandonata de alti meseriasi poate fi refacuta si executata conform cerintelor clientului. 

baie faianta herringbone lucioasa proiect

Proiect Mihai Petcu - O noua baie amenajata

bucatarie galben gri design interior proiect

Proiect Sorina Istodorescu - Apartament Tineretului - Bucatarie

Ii felicitam inca o data pe aceasta cale pe castigatorii insignei "Best of Project Design 2021". Pentru a fi premiat cu aceasta insigna, indrumam toti profesionistii sa creeze proiecte in profilul lor cu imagini cat mai clare, atat de la inceputul lucrarii cat si de la sfarsitul acesteia. 


Meseriasul anului 2021 - Best of Customer Service 2021


Ca si in 2020, acordam aceasta insigna profesionistilor care au demonstrat o serie de calitati, printre care seriozitate si profesionalism. Dupa cum mentionam si in anii trecuti, clientii apreciaza atentia si respectul la locul de munca. Iar acestea au fost calitatile pentru care am acordat insigna "Best of Customer Service 2021" acestor profesionisti. 

Meseriasii care au primit aceasta insigna lucreaza in domenii diferite, atat ca instalatori, cat si ca electricieni, zugravi, constructori. Insa cu totii au demonstrat profesionalist si o atentie deosebita nevoilor clientilor. Recenziile clientilor pot fi vizualizate si in profilurile lor. 

Anul acesta, meseriasii care au primit insigna de "Best of Customer Service 2021" sunt:

In zilele noastre, cel mai usor mediu de a gasi profesionisti este mediul online. Iar clientii sunt din ce in ce mai interesati in reputatia online a meseriasilor. Echipa Mesteri Locali a vazut ca o prezenta online puternica se construieste in timp si depinde de recenziile si proiectele executate de echipa de meseriasi. 

Asadar pentru a tine pas cu mediul digital si cu cerintele clientilor, recomandam in continuare meseriasilor sa isi consolideze profilul public prin recenziile din partea clientilor. 

Misiunea noastra ramane in continuare sa prezentam clientilor meseriasi de incredere, bine pregatiti, care pot realiza o munca de calitate la un pret corect. 

Topic-uri: meseriasi buni meserias bun mesteri buni meseriasi recomandati alegerea clientilor mesteri recomandati recomanda mester

Nu uita sa dai share!

Comentarii

Participă la conversație!

Intră în contul tău pe Mesteri Locali sau înregistrează-te gratuit.

Continuă cu Facebook Sign in with Google Continuă cu Google

Articole relationate

Care sunt cei mai buni meseriasi Mesteri Locali in 2020
Care sunt cei mai buni meseriasi Mesteri Locali in 2020

Mesteri Locali 17 Feb 2021

Cei mai buni meseriasi Mesteri Locali in 2020

Fie ca esti instalator, electrician sau zugrav, clientii intotdeauna vor aprecia atentia, profesionalismul si respectul la locul de munca.

Etapele necesare pentru o hidroizolare corecta a terasei circulabile
Etapele necesare pentru o hidroizolare corecta a terasei circulabile

Mesteri Locali 26 Iun 2021

Hidroizolare terasa circulabila

Tot ce trebuie sa stii despre hidroizolatii terase circulabile, materiale (carton bitumat, vopsea hidroizolanta, tipuri de membrana hidroizolanta).

Cum utilizezi culoarea anului 2021 in amenajari interioare
Cum utilizezi culoarea anului 2021 in amenajari interioare

Alexandra Irimiea 28 Oct 2021

Culoarea anului 2021 in amenajari interioare

Anul 2021 a adus multe surprize, printre care desemnarea a doua culori ale anului 2021. Afla cum poti amenaja casa folosind culoarea anului.